שמשון עבודות צנרת בע״מ - מאמרים

תפריט נגיש

מאמרים

מידע חשוב על קירות דיאפרגמה

מידע חשוב על קירות דיאפרגמה

חברת שמשון עבודות צנרת פועלת מזה שלושה עשורים בתחום עבודות ההנדסה האזרחיות, ומאז שנת 2016 מתמחה גם בביצוע קירות דיאפרגמה עם כפות בעובי של 400 עד 1200 מילימטרים. אנו אמונים על שורה ארוכה של תחומי פעולות בתחומי ההנדסה האזרחית, לרבות מנהור ראש פתוח וסגור, עוגני קרקע, קידוח קיר ספיראלי, ועוד. אנו מבצעים עבודות דחיקה בכל סוג קרקע ובקטרים שבין 250 ועד ל- 3800 מילימטרים, ובאורך של עד קילומטר וחצי בהתאם לסוג המכונות.
קיר סלארי

קיר סלארי

כאשר בונים כל מבנה חלק עיקרי ומרכזי בבנייה הוא בניית היסודות. אחד הגורמים שהכי משפיעים על יציבות היסודות במבנים שונים הוא איכות הקרקע עליה נבנה המבנה
יציקות סלארי

יציקות סלארי

בניגוד למה שרובנו חשובים האדמה תחת הרגליים שלנו לא תמיד יציבה. באזורים שונים בארץ יש סוגי אדמה שונה והיציבות של האדמה נקבעת על פי האחידות והיציקות שלה
יציקות בטונייט

יציקות בטונייט

התמונה הנ"ל הינה התחלת פרויקט של דחיקת קו ביוב- קו Q עבור איגוד ערים דן. פרויקט זה הינו פרויקט מסובך אשר במסגרתו נדחקו צינורות בקוטר של 1200 מ"מ מתחת לנחל הירקון, רחוב הירקון, מתחת למדרונות ותוך יציאת המכונה בחוף הים. בפרויקט הנ"ל בוצעו הקויים ברדיוסים נמוכים של 400 מ` תוך שימוש בציוד מתקדם לניטור המפתח בין הצינורות. בפרויקט הנ"ל בוצעו צינורות דחיקה עם שרוול מתכת פנימי שלאחר סיום עבודות הדחיקה בוצעו ריתוכים מתוך הקו עצמו.
קירות דיאפרגמה

קירות דיאפרגמה

עבודות צנרת קירות דיאפרגמה היא למעשה בנייה של צנרת בתוך קיר כך שהצנרת מותאמת במיוחד לספיגה של נוזלים שונים כמו למשל מי תהום או מי גשם ומשקעים שונים. בניית צנרת מסוג זה דורשת מומחיות ייחודית והיא יכולה לאפשר לנו להיות בטוחים שגם במקרה של הצפה בצנרת או במקרה של מי גשם חזקים מאוד הבית שלנו לא יוצף במים.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת

צור קשר